ZSB Piła – BUDOWLANKA
AktualnościKonkursy

Uwaga! Konkurs „Nasz pomysł na ochronę środowiska”

Departament Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska” VII edycja – Wpływ zanieczyszczeń na środowisko i nasze zdrowie.

Celem konkursu jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: https://www.umww.pl/konkurs-nasz-pomysl-na-ochrone-srodowiska-vii-edycja-1

Więcej informacji u nauczyciela biologii.

Zapraszamy do udziału!

Skip to content