ZSB Piła – BUDOWLANKA
AktualnościKonkursyOgłoszenia

Już niedługo finał X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Architekturze Krajobrazu!!!

Nasze uczennice przygotowują się do X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Architekturze Krajobrazu.

„Podwórko – wnętrze niczyje, czy otwarta przestrzeń sąsiedzka?”. Konkurencja na etapie ogólnopolskim polega na opracowaniu projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu przy ul. Jesionowej 4 w Gdańsku, zgodnie z zakresem opracowania, oczekiwaniami i sugestiami mieszkańców. Obrona projektu (finał konkursu) odbędzie się 21.04 w Gdańsku. Będziemy trzymać kciuki!!!

Do wygrania indeksy na Sopocką Szkołę Wyższą oraz nagrody rzeczowe od sponsorów. Udział biorą dziewczęta z klasy 4D: Nicole Łoboda, Wiktoria Wicik i Maja Mościcka. Opiekunem projektu jest Pani Katarzyna Góra.

Przygotowania do finału
Skip to content