ZSB Piła – BUDOWLANKA
Bez kategorii

„Pamiętaj o profilaktyce – Chroń Siebie i Najbliższych”

    W dniu 11 października 2022r. odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Zdrowia Piersi w ramach którego nastąpiło podsumowanie konkursu „Pamiętaj o profilaktyce – Chroń Siebie i Najbliższych” Po raz kolejny uczennica naszej szkoły  Lilianna Westfal otrzymała wyróżnienie.

 Gratulujemy!

 Celem akcji było podniesienie poziomu wiedzy młodzieży w zakresie chorób nowotworowych oraz promowanie badań profilaktycznych skutecznie wykrywających nowotwory piersi we wczesnym stadium choroby.  Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Pilski oraz Prezydent Miasta Piły. Organizatorami wydarzenia byli: Państwowa Inspekcja Sanitarna w Pile, Stowarzyszenie Pilski Klub Amazonek, Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile.

Skip to content