WOJEWÓDZKI FINAŁ KONKURSU „Nie daj szansy AIDS”

30.11.2022r. w poznańskim Centrum Kultury Zamek odbyło się podsumowanie wojewódzkiego etapu konkursu na fotografię pt. „Nie daj szansy AIDS” organizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Poznaniu. Patronat honorowy objęli Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Na etap wojewódzki trafiły 24 prace laureatów etapów powiatowych. Uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Pile Barbara Krzykowska reprezentowała  powiat pilski zdobywając II miejsce. Opiekunem była pani Adela Pierzyńska. Jest to kolejny rok kiedy uczeń ZSB znalazł się w gronie nagrodzonych. Gratulujemy sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content