ZSB Piła – BUDOWLANKA
AktualnościKonkursy

Sukces naszych uczniów w XIX Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro”

I ZNOWU JESTEŚMY DUMNI! Z kogo? Z naszych uzdolnionych literacko uczniów.

6 czerwca 2023 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” odbyło się uroczyste podsumowanie XIX Regionalnego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”, organizowany przez MDK „ISKRA” wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Pile pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

Z wielką radością informujemy, że II miejsce – drugą nagrodę zdobyła Zuzanna Pawlak z klasy 1c.

Podziękowanie za prezentację własnego utworu otrzymał Szymon Izydor z klasy 3c.

Wszystkim gratulujemy „lekkiego pióra”. Brawo! Literacki Nobel na Was czeka.

Mateusz Błażejewski

Małgorzata Dobrańska

Skip to content