ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Filip Glugla-Staniewski oraz Alan Marach zakwalifikowali się do finału XIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją”

Zespół Szkół Budowlanych w Pile z przyjemnością informuje, że uczniowie Filip Glugla-Staniewski oraz Alan Marach zakwalifikowali się do finału XIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją”. W zawodach okręgu wielkopolskiego brało udział 12 szkół. Panowie z części teoretycznej oraz z części praktycznej uzyskali łącznie 64,5 pkt. co dało im pierwsze miejsce w etapie okręgowym. Ponadto po przeanalizowaniu protokołów ze wszystkich okręgów wynika, że uzyskali najlepszy wynik w kraju!
Gratulujemy uczniom!!!
Zdjęcie  (po lewej  Filip Glugla-Staniewski, po prawej Alan Marach, pośrodku opiekun grupy nauczyciel Ryszard Skobel)

Skip to content