ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

„Pamiętaj o profilaktyce – chroń Siebie i Najbliższych” – wyniki konkursu plastycznego – etap powiatowy

 24 października 2016 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Pile został posumowany konkurs plastyczny związany z profilaktyką nowotworową. Konkurs zorganizowany został przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Pile – Sekcję Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia oraz Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta Piły. Tematyką konkursu było zapobieganie chorobom nowotworowym wśród młodzieży i ich rodzin.  Spośród 8 prac jakie wykonali nasi uczniowie 2 zostały zakwalifikowane do etapu powiatowego i obie prace zajęły dwa czołowe miejsca! Uczennica klasy 1D  – Sylwia Skrzypek za I miejsce otrzymała nagrodę Starosty Pilskiego natomiast Piotr Gniot uczeń klasy 3C za II miejsce otrzymał nagrodę Prezydenta Piły.

Gratulujemy sukcesu !!!

Skip to content