ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Drużynowy tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców.

     Dnia 20 października 2016 r.na hali sportowej MOW w Łobżenicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.Organizatorem zawodów był Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile, finansowany przez Powiat Pilski. Gospodarzem zawodów była nauczycielka wychowania Fizycznego pani Kamila Mrotek z Łobżenicy, sędzia główny zawodów pan Łukasz Sadłowski z Wyrzyska. w imprezie uczestniczyło 8 drużyn chłopców i 6 dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowali w kategorii dziewcząt:Agnieszka Bień i Paulina Domisz z kl. 3c oraz Edyta Madaj z kl.2d, które zajęły 4 miejsce, w walce o 3 miejsce przegrały z ZSP Nr 2 w Pile. I miejsce wywalczyły dziewczęta z CKZiU pokonując ZS im. St. Staszica przerywając tym samym dominację ZS im. St. Staszica w ostatnich 2 latach. W kategorii chłopców szkołę reprezentowali: Patryk Koc i Tobiasz Zdzierela z kl. 2a i Jakub Jagodziński z kl.1d, którzy w meczu o 2 miejsce pokonali ZSP Łobżenica. Zdecydowanym faworytem i zwycięzcą zostali chłopcy z CKZiU Wyrzysk. Oba zespoły awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się w Trzciance.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

tenis-stolowy-1 tenis-stolowy-2 tenis-stolowy-3 tenis-stolowy-4 tenis-stolowy-5 tenis-stolowy-6 tenis-stolowy-7
Skip to content