ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Powiatowy konkurs „Pamiętaj o profilaktyce – chroń siebie i najbliższych”

Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie: „Pamiętaj o profilaktyce – chroń siebie i najbliższych”, organizowanym przez PSSE w  Pile, Starostwo Powiatowe w Pile i Urząd Miasta w Pile. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu tematycznej dwustronnej ulotki zachęcającej do dbania o własne zdrowie i wykonywania badań profilaktycznych w kierunku nowotworu gruczołu piersiowego.
Zasady konkursu:
– praca musi być wykonana w formacie A5, w  programie Microsoft Office Power Point,

– praca powinna podkreślać znaczenie dbałości o własne zdrowie, odpowiedzialności za zdrowie własne i innych, powinna zachęcać do wykonywania badań profilaktycznych w kierunku raka piersi, autorstwo pracy własne, prace tylko indywidualne, nigdzie wcześniej nie publikowane.
Podsumowanie etapu szkolnego konkursu nastąpi  13. 10. 2017, a etapu powiatowego 27. 10. 2017 w MDK w Pile, podczas powiatowych obchodów Dnia Zdrowia Piersi.
Prace należy składać do 12 października 2017 r. u pani Adeli Pierzyńskiej.

Skip to content