ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Komunikat końcowy ze szkolnego turnieju piłki nożnej chłopców.

Komunikat końcowy ze szkolnego turnieju piłki nożnej chłopców.

 Turniej odbył się w sobotę 7 października 2017 r. na boisku Orlik przy szkole podstawowej nr 1 w Pile. W turnieju udział wzięło sześć klas : 1c, 2a, 3a, 4a, 4c, 3wza. Gry odbywały się w dwóch trzy zespołowych grupach  gdzie mecze odbywały się systemem każdy z każdym . Wyniki spotkań w grupach:

Grupa 1 –  klasa 3wza, 3a i 4c

3wza – 3a ( 2 :1 ), 3wza – 4c ( 3 : 0 ), 3a – 4c ( 2 : 1 ). Rozgrywki w grupie 1 wygrała klasa 3wza, na drugim miejscu była klasa 3a a trzecim klasa 4c.

Grupa 2 – klasa 1c, 2a, i 4a.

1c – 2a ( 0 : 4 ), 1c – 4a ( 0 : 2 ), 2a – 4a ( 1 : 2 ). W tej grupie zwyciężyła klasa     4 a, druga była klasa 2a a trzecia 1 c.

Do finału awansowali zwycięzcy grup , plus jeden zespół z najlepszym bilansem punktowym. W finale zagrały klasy 4a, 3wza i z drugiego miejsca klasa 2a. Pozostałe klasy zagrały o miejsca 4 – 6.

Mecze o miejsca 4 – 6.

Klasa 1c – 3a ( 2 : 0 ), 1c – 4c ( 3 : 5 ), 3a – 4c ( 2 : 1 ).  Czwarte miejsce zajęła klasa 4c, piąte miejsce klasa 1c a szóste klasa 3a.

Mecze finałowe. Grupy finałowe graliśmy również systemem każdy z każdym . Wyniki :

4a – 3wza ( 0 : 0 ) , 4a – 2a ( 3 : 1 ), 2a – 3wza ( 1 : 3 ). Trzecie miejsce zajęła klasa 2a natomiast o zwycięstwo klasa 4a z 3wza musiały walczyć w rzutach karnych ponieważ bilans tych dwóch zespołów był identyczny . Po dramatycznych rzutach karnych mistrzem szkoły w roku 2017/2018 została klasa 4a zwyciężając w rzutach karnych 3 : 2 . Drugie miejsce zajęła tym samym klasa 3wza ( ogromne brawa za grę i postawę ). W zwycięskim zespole wystąpili : Markuszewski Kacper, Siemion Hubert, Sondaj Maciej, Strzelecki Konrad           ( bramkarz ), Warszewski Mikołaj, Warzecha Cezary i Wojtyniak Szymon a wychowawcą i mentorem jest Pani Anna Winkler.

Królem strzelców został Cieślik Łukasz z klasy 2a, najlepszym bramkarzem Koczur Norbert z klasy 3wza a najbardziej wartościowym zawodnikiem Warszewski Mikołaj z klasy 4a. Podsumowanie turnieju nastąpi w późniejszym terminie na uroczystym apelu. Klasy otrzymają dyplomy, trójka najlepszych zawodników nagrody a zwycięzcy puchar przechodni.

Rozgrywki odbyły się dzięki finansowemu wsparciu Rady Rodziców oraz Stowarzyszenia Nasza Budowlanka.

sdr
dav
dav
dav
mde
dav

 

Skip to content