ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt .

Dnia 28 września w sali gimnastycznej odbył się szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt o tytuł „Mistrzyni szkoły” w tej dyscyplinie. Do turnieju zgłosiło się 6 dziewczyn ale w ostateczności wzięły udział tylko 4.Gry zostało przeprowadzone systemem ” każdy z każdym”. Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica z klasy 1 A Zdzierela Jowita, która pokonała wszystkie uczestniczki. II miejsce zajęła Madaj Edyta z kl. 3 D, III miejsce Bień Agnieszka z kl. 4 C i IV miejsce Domisz Paulina z kl. 4 C. uczestniczki turnieju będą reprezentowały szkołę na Mistrzostwach Powiatu Pilskiego, które odbędą się 19 października w Łobżenicy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach powiatowych.

 

Skip to content