ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Komunikat ze szkolnego turnieju tenisa stołowego !

W piątek 13 października w świetlicy szkolnej odbył się szkolny turniej tenisa stołowego chłopców. W turnieju udział wzięło 12 uczniów naszej szkoły . Gra odbywała się do 11 pkt do dwóch wygranych setów i do dwóch przegranych setów. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Jakub Jagodziński z klasy 2 d

II miejsce – Patryk Koc z klasy 3 a

III miejsce – Daniel Szymczak z klasy 1 wza

IV miejsce – Bogumił Ozga z klasy 1 d

V – VI – zajęli Kacper Stefaniak z klasy 1 a oraz Piotr Gniot z klasy 4 c

VII – VIII – zajęli Szymon Wojtyniak z klasy 4 a i Przemek Przepióra z klasy 3 wza

IX – XII – zajęli Michał Haiwka z klasy 1wza, Miłosz Zgryźniak z klasy 1 wza oraz Damian Drzewiecki z klasy 3 wza.

Wszystkim serdecznie gratuluję, najlepsza czwórka otrzyma dyplomy a najlepsza trójka pamiątkowe statuetki . Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, czyli dzięki wpłatom na komitet rodzicielski . Honorowy patronat nad turniejem sprawowało Stowarzyszenie Nasza Budowlanka.

Skip to content