ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, 13 października 2017 roku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile miał zaszczyt zorganizować powiatowe obchody tego święta.

Uroczystość, która odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury swoją obecnością zaszczycili: Starosta Pilski, Pan Eligiusz Komarowski, Dyrektor Wydziału Oświaty w Pile, Pani Łucja Zielińska, radni Rady Powiatu, dyrektorzy placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Pilski, pracodawcy, nagrodzeni nauczyciele, przedstawiciele rodziców i uczniów. W trakcie uroczystości głos zabrał dyrektor szkoły, Pan Arkadiusz Jeż, który złożył życzenia wszystkim pracownikom oświaty oraz pogratulował 8 dyrektorom, 33 nauczycielom i 3 nauczycielom mistrzom wyróżnionym nagrodą Starosty Pilskiego. Gratulacje przekazali również: Starosta Pilski, Pan Eligiusz Komarowski, dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile Pani Łucja Zielińska, w imieniu Związków Zawodowych Nauczycielstwa Polskiego Pani Danuta Wolny oraz przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatuta w Pile Pan Henryk Liszkiewicz.

Program uświetnili swoimi występami uczniowie ZSP 3 w Pile, absolwent naszej szkoły Kamil Piejek, uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Pile oraz reprezentantka Młodzieżowego Domu Kultury w Pile.

Skip to content