ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mój talent – moje kompetencje

W naszej szkole odbyło się spotkanie ze specjalista ds. rozwoju zawodowego pani Beata Siudak wraz z pośrednikiem pracy panią Moniką Mazanowską.  Tematem przewodnim spotkania był „Mój talent – moje kompetencje”. Pośrednik pracy przedstawiła usługi i ofertę, jaką można uzyskać w CEiPM w Pile. Specjalista ds. rozwoju zawodowego omówiła kompetencje wymagane przez pracodawców poszukujących pracowników oraz zapotrzebowanie jakie niesie rynek pracy, na którym niedługo znajdą się uczniowie. Młodzież pracując w grupach wykonała ćwiczenie określające kompetencje potrzebne na dane stanowisko pracy. Uczniowie stali się bardzo wymagającymi pracodawcami, mającymi wysokie oczekiwania wobec swoich przyszłych pracowników. Więcej informacji : http://wielkopolska.ohp.pl/aktualnosci/e6658dbe6199241e24a49126733d2b16.html

Skip to content