ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w piłce ręcznej dziewcząt !

Dnia 06 listopada reprezentacja naszych dziewczyn w piłce ręcznej rozegrały pierwszą rundę w grupie. Gospodarzem zawodów był ZSP Nr 2 w Pile. Oprócz gospodarza w grupie znalazła się nasza drużyna oraz CKZiU Wyrzyk. Mecze zostały przeprowadzone systemem ” każdy z każdym” i wszystkie zakończyły się identycznym wynikiem 12:9. Reprezentantki naszej szkoły wygrały grupę, II miejsce zajęły dziewczyny z ZSP Nr 2 i III miejsce CKZiU z Wyrzyska. Dwa pierwsze zespoły awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się 13 listopada w ZS im. S. Staszica w Pile.
Skład reprezentacji szkoły: kapitan-Dominika Pikulik, Martyna Retecka , Katarzyna Pinkowska, Natalia Kozera, Edyta Madaj, Anna Senska, Anna Kobyłka, Aleksandra Nowak, Eliza Nadulska i Kinga Gniot.
Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content