ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 10. 11. 2017 r. odbył się apel z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, pt. „Bez tej miłości nie można żyć…”.

Młodzież została wprowadzona w tematykę patriotyzmu i ważności w życiu każdego Polaka pojęcia „ojczyzna”. Uroczystość poprowadzili uczniowie klas pierwszych: Maria Michalska (1C), Patrycja Thomas (1D) oraz Kacper Wojakiewicz (1D). Przypomnieli zgromadzonym, w jaki sposób Polska odzyskała wolność.

Uroczystość uświetniła recytacja w wykonaniu Katarzyny Ratajczak (1C), Mai Szulist (1D) oraz Jagody Szpakowicz (3D), zaś swoim muzycznym talentem apelu dopełnili, wykonując patriotyczne pieśni: Eliza Nadulska (1C) i Remigiusz Gospodarek (1C).

Wszystkim występującym i zaangażowanym za ich wkład w przygotowanie apelu serdecznie dziękujemy i liczymy na dalsze inicjatywy.

Skip to content