ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Zawody rejonowe w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Dnia 08 listopada w Złotowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach uczestniczyło 8 zespołów chłopców i 7 dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych rejonu pilskiego. Wśród nich znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Obecne mistrzynie powiatu pilskiego zajęły 4 miejsce w składzie: Agnieszka Bień, Paulina Domisz i Jowita Zdzierela. Natomiast wicemistrzowie w walce o drugie miejsce ulegli reprezentantom LO z Czarnkowa i zajęli 3 miejsce w składzie:Patryk Koc, Jakub Jagodziński, Łukasz Ławysz i Piotr Gniot.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnym roku szkolnym.

Skip to content