ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Finał Rejonu Pilskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Dnia 21 listopada w hali OSiR w Wągrowcu odbyła się XIX Licealiada Rejonu Pilskiego SZS Wielkopolska w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
W zawodach rejonowych wzięły udział najlepsze zespoły szkół z 5 powiatów tj. ZSP Nr 3 w Pile, ILO Wągrowiec, ZSP 1 Wągrowiec, Edukacja Lubasz i ILO św. Barbary Chodzież. Na zawody nie dojechał zwycięzca powiatu złotowskiego- ZSE Złotów. Finał rejonu został przeprowadzony systemem ” każdy z każdym”. Nasze „Złotka” z powiatu pilskiego tym razem zajęły II miejsce ale walka o pierwszej miejsce toczyła się pomiędzy trzema  zespołami do ostatniego meczu , w którym nasze dziewczyny zremisowały z Lubaszem 7:7. Wynik tego spotkania dał I miejsce ILO z Wągrowca, II miejsce ZSP Nr 3 Piła a III miejsce Nauka Lubasz, IV miejsce ILO św. Barbary Chodzież i V miejsce ZSP 1 Wągrowiec.
Skład naszego zespołu: kapitan Dominika Pikulik, Liliana Czarnecka, Anna Kobyłka, Aleksandra Nowak, Eliza Nadulska, Kinga Gniot, Martyna Retecka, Natalia Kozera , Weronika Speyer, Anna Senska i Edyta Madaj.
W historii szkoły jest to najlepsze osiągnięcie dziewcząt w tej dyscyplinie sportowej .
Gratulujemy i dziękujemy za poświęcenie i ogromną walkę w osiągnięciu takiego wyniku sportowego.

 

Skip to content