ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Inteligentny dom – firma IUVO

W czwartek w naszej szkole prezentację swojej firmy i  inteligentnych systemów elektrycznych  stosowanych w budownictwie zaprezentowała firma IUVO.  W ramach szkolenia młodzież z klas technikum i szkoły branżowej w zawodzie elektryk zapoznała się z nowoczesnymi systemami elektrycznymi sterującymi różnymi funkcjami jakie są stosowane w inteligentnym budownictwie. W czasie szkolenia młodzież poznała specyfikę firmy, zakres jej działania oraz nowe technologie. Najbardziej zainteresowani mogli po szkoleniu spróbować zaliczyć test wiadomości z przedstawionego zakresu szkolenia i odebrać certyfikat firmy IUVO. Firma IUVO zgłosiła gotowość stałej współpracy ze szkołą i prowadzenia regularnych szkoleń, które mogą najzdolniejszym uczniom otworzyć ścieżkę zawodową związaną z profilem produkcji tej firmy.

Skip to content