ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej .

          Nasz zespół bierze udział w rozgrywkach Pilskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. W lidze bierze udział siedem zespołów. Nasza szkoła gra jako jedyna z pilskich szkół ponadgimnazjalnych. Wpisowe za nasz zespół zapłaciło Starostwo Powiatowe umożliwiając nam udział w tych rozgrywkach (kwota przewyższa możliwości finansowe szkoły).

Szczególne podziękowania dla Starosty Pilskiego Pana Eligiusza Komarowskiego.

Mecze odbywają się w niedzielę na hali SP 5 w Pile. Wyniki oraz terminarz dostępny jest na stronie www.plka.pila.pl

Na zdjęciu od lewej stoją : Daniel Kieruj, Adrian Kamiński, Kamil Piejek (absolwent), Krzysztof Łykus (absolwent), Arkadiusz Oswald, Dominik Czajkowski (uczeń drugiej klasy gimnazjum), Michał Lamtschek (absolwent).

W skład zespołu wchodzą również : Kacper Jarmołowicz, Mateusz Sadłowski, Maciej Kuczyński, Gracjan Wojtasik, oraz Kacper Ryczek.

dav
Skip to content