ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Spotkanie z Tomaszem Czapiewskim

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych był okazją do spotkania z Panem TOMASZEM CZAPIEWSKIM, zajmującym się projektowaniem i wykonywaniem terenów zieleni, właścicielem firmy Malarze Ogrodów i Centrum Ogrodniczego Prima.

Pan Tomasz to prawdziwy pasjonat i entuzjasta architektury krajobrazu. Opowiedział o najnowszych trendach w zakładaniu ogrodów i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Inspirował i zachęcał do niestandardowego podejścia do projektowania zieleni. Opowiadał o olbrzymiej satysfakcji, jaką daje rozwijanie tak kreatywnej firmy oraz o wyzwaniach prowadzenia własnego biznesu. Spotkania z fachowcami, pasjonatami jest dla naszych uczniów motywacją do rozwijania swoich kompetencji zawodowych.

Skip to content