ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

DOMINIK STRZELEC – twórca programu „Odlotowy ogród” i „Usterka”.

Kolejne ciekawe spotkanie w trakcie trwania Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Już po raz drugi mieliśmy zaszczyt gościć człowieka, który zadziwia swoją niebywałą energią, pogodą ducha i świetnymi pomysłami. Dla którego życie jest wyzwaniem, który nigdy się nie poddaje. Który jest takim samym pasjonatem ogrodów jak my. Na szczęście dla nas, dużo przyjemności sprawia mu dzielenie się swoją energią i wiedzą z innymi. W spotkaniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni  gimnazjaliści. Zgromadzeni  bardzo żywiołowo reagowali na słowa naszego gościa.  Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia umieszczonej na vlogu pana Dominnika Strzelca

https://www.youtube.com/watch?v=yTL0gzxCdd0&feature=youtu.be

Skip to content