ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych na ergometrze wioślarskim o puchar Starosty Pilskiego !

„ERGOWIOSŁA – 2017”
A jednak III miejsce dla reprezentacji naszej szkoły na ergometrze wioślarskim.
W „MIKOŁAJKI” w PWSZ im. Stanisława Staszica w Pile odbyły się 7 Mistrzostwa uczelniane na ergometrze wioślarskim i o 6 Puchar Starosty Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach udział wzięły reprezentacje z pilskich szkół ponadgimnazjalnych tj. ZSP Nr 3, ZSP Nr 2, ZSP Nr 1, ZSE, ZSG i ZS im. S. Staszica oraz studenci PWSZ. W kategorii chłopców 3 miejsce zajął Przemysław Przepióra, w kategorii dziewcząt 6 miejsce zajęła Patrycja Maszkowska. Pozostali reprezentanci naszej szkoły to: Liliana Czarnecka, Aleksandra Nowak, Anna Kobyłka, Norbert Koczur, Piotr Gniot. Mateusz Wojtaszek i Eryk Mielke. Najlepszą drużyną okazali się chłopcy z ZSP Nr 1, którzy zgłosili do zawodów 22 zawodników, II miejsce dla ZS im. S. Staszica (18 osób) i III miejsce ZSP Nr 3 w skromnym składzie 4 dziewczyny i 5 chłopców.
Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za ogromną walkę .

 

Skip to content