ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mikołajki w Budowlance

5 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły mieli możliwość pokazanie swoich pasji i umiejętności naszych gości ze szkół podstawowych. Wśród przybyłych byli uczniowie z Ujścia, Kaczor oraz z pilskich szkół: SP nr 5, SP nr 11, SP nr 2. 

W mikołajkowym programie było spotkanie z Mikołajem i Śnieżynkami, udział w warsztatach, zwiedzanie szkoły oraz udział w Matematycznej Gali. Jeną z atrakcji było spotkanie z Paniami Beatą Siudak i Moniką Mazanowską z Młodzieżowego Biura Pracy, które przeprowadzały testy zawodoznawcze i konkursy. Dzięki niezwykłemu  zaangażowaniu społeczności szkolnej, uczniów i nauczycieli, goście odwiedzający szkołę mogli zapoznać się ze specyfiką zawodów w jakich kształci pilska Budowlanka.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i wspierającym organizatorów nauczycielom:

Pani Sylwii Kubińskiej i uczniom technikum architektury krajobrazu za ciekawą prezentację zawodu,  Pani Adriannie Megger i uczniom technikum renowacji elementów architektury za warsztaty artystyczne, Pani Joannie Kolanowskiej za ciekawe i zaskakujące zajęcia z matematyki, Pani Małgorzacie Świerczyńskiej [  uczniom technikum budownictwa za przygotowanie gier i zabaw logicznych, Pani Ewie Piotrowskiej, Panu Marcinowi Waszakowi i uczniom technikum w zawodzie elektryk za interaktywną prezentację zawodu elektryk, Panu Krzysztofowi Nawrotowi, Panu Bartłomiejowi Kropińskiemu, którzy wraz z uczniami pokazali specyfikę zawodu monter suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W trakcie imprezy rolę przewodników pełnili: Pani Małgorzata Kurowska, Pani Wioletta Wdowiak, Pan Marcin Leśniewicz, Pani Agata Palacz, Pani Alina Alichniewicz, Pan Tomasz Brzeski, Pani Magdalena Ślawska.

Na koniec ogromne podziękowania dla naszych wspaniałych i cudownych uczniów, którzy tak dzielnie i z wielkim zaangażowaniem pomogli w zorganizowaniu tego wydarzenia! Bez Was ten dzień nie byłby udany!

Skip to content