ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Szkolenie firmy ATLAS – Systemy dociepleń budynków

W ramach zajęć praktycznych uczniowie klasy 2a w dniu 10.01.20108 uczestniczyli w szkoleniu „Systemy dociepleń budynków” zorganizowanym przez firmę Atlas.

W części teoretycznej omówione zostały: przepisy budowlane dotyczące współczynników przenikania ciepła, rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe stosowane w nowoczesnym budownictwie, jak również szeroki asortyment materiałów budowlanych oferowanych przez firmę Atlas, która to od 4 lat jest głównym sponsorem Kamila Stocha.

W części praktycznej, poza omówieniem zasad przyklejania płyt styropianowych i ich kołkowania, fachowcy pokazali ciekawe możliwości stosowania tynków m.in. tynk imitujący drewno bądź cegle. Na zakończenie uczniowie otrzymali upominki.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych zapowiadają większą ilość szkoleń w najbliższym roku, w celu uatrakcyjnienia zajęć.

Skip to content