ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Porozumienie o współpracy

17 stycznie w auli naszej szkoły podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Pile,reprezentowanym przez Pana Starostę Eligiusza Komarowskiego, Uniwersytetem Trzeciego Wieku, reprezentowanym przez Panią Bogumiłę Cybulską, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Pile reprezentowanym przez Pana Arkadiusz Jeża.

Celem porozumienia jest  integracja międzypokoleniowa, wymiana doświadczeń poprzez realizację wspólnych inicjatyw, konferencji, wykładów, spotkań w grupach, prelekcjach, mających   charakter otwarty dla   dzieci i młodzieży  szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych   powiatu pilskiego.

W trakcie uroczystość wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile, w przedstawieniu z okazji zbliżającego się dnia Babci i Dziadka.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie klas pierwszych wraz ze słuchaczami UTW mieli możliwość wysłuchać wykłady dotyczącego „Kosmetyki i zdrowie” wygłoszonego przez Panią Karolinę Czajkowską.

Na zakończenie piękną piosenkę z repertuaru Anny Jantar zaśpiewała Jagoda Szpakowicz.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia:

Skip to content