ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

OWiUB – zawody na szczeblu okręgowym rozstrzygnięte! Ilona idzie dalej!!!

WIELKI SUKCES ILONY OLEJNICZAK Z KLASY 4A

Skromna, pracowita i uczynna. Zawsze uśmiechnięta, zawsze na czas, zawsze można na niej polegać. Ilona Olejniczak z klasy 4a po prawie 4 latach ciężkiej pracy osiągnęła ogromny sukces.  Ogłoszone zostały listy finalistów prestiżowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – Ilona zdobyła ten tytuł, uzyskując jednocześnie prawo do przyjęcia bez postępowania kwalifikacyjnego na studia w uczelniach technicznych. Przed Iloną ostatni etap zawodów szczebla centralnego. Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach centralnych, które odbędą się w dniach 12-14 kwietnia w Zielonej Górze.

Poza indeksem na wybrane studia techniczne Ilona uzyskuje na świadectwie końcowym oceny celujące z przedmiotów zawodowych, zgodnie z ustawą o systemie oświaty.

 

Skip to content