ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców – Finały !

        13 marca odbył się Finał Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców , do którego awansował nasz zespół. Gospodarzem turnieju finałowego była pilska Nafta . Z  Rejonu awans wywalczyły zespoły z Wielenia i Wągrowca. Nasz zespół w półfinale pewnie pokonał Wieleń a Nafciarze rozprawili się bez problemu z Wągrowcem. W meczu o trzecie miejsce zwyciężył Wieleń a w meczu finałowym niestety nasz zespół przegrał z Naftą po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu różnicą 7 punktów. Tym sposobem po raz trzeci z rzędu zajęliśmy drugie miejsce w Rejonie ( pytanie czy nie zasłużyliśmy na pierwsze i czy aż czy tylko drugie ). Gratulacje dla zespołu ( chłopaki zostawili płuca na parkiecie ).
Skład zespołu ( od lewej stoją ) : Gracjan Wojtasik, Arkadiusz Oswald, Adrian Kamiński, Kacper Ryczek, Kacper Jarmołowicz, Maciej Kuczyński, Mateusz Sadłowski i najniżej Przemek Przepióra.

 

dav
Skip to content