ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej plażowej dziewcząt i chłopców .

Komunikat końcowy z siatkówki plażowej.
Dnia 16 maja na boiskach OW PŁOTKI w  Pile  odbyły  się  Mistrzostwa  Powiatu  Pilskiego  w  Siatkowej  Piłce  Plażowej. Organizatorem  zawodów  był  Nadnotecki Szkolny  Związek  Sportowy oraz Miejski  Ośrodek  Sportu  i Rekreacji  w Pile.  W  zawodach,  które  Patronatem  Honorowym  objął  Starosta  Pilski  Eligiusz  Komarowski  uczestniczyło  6 zespołów dziewcząt  i 8  chłopców. Naszą  szkołę reprezentowały : ALEKSANDRA  NOWAK  i  ANNA  KOBYŁKA ,  które  zajęły III miejsce, natomiast  w  kategorii  chłopców nasi  reprezentanci  zajęli  VI miejsce :PATRYK  KOC,  MATEUSZ  ROZPŁOCH  i  rezerwowy  PIOTR  OCZACHOWSKI.
Gratulujemy i dziękujemy za wspaniała rywalizację.

 

Skip to content