ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

W dniu 11 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Pierwszej Pomocy dla Klas Pierwszych. Udział w konkursie wzięły trzyosobowe zespoły z klas 1A, 1C, 1D i 1WB. Klasy zmierzyły się w pięciu konkurencjach dotyczących udzielania pomocy w nagłych wypadkach.
Po zaciętej rywalizacji, na najwyższym stopniu podium uplasowała się klasa 1A, która na 20 możliwych punków uzyskała 19. Drugie miejsce przypadło klasie 1D z liczbą 17,5 punktów. Trzecie miejsce ex aequo zajęły klasa 1C oraz 1WB z liczbą 16,5 punktów. Każda uczestnik otrzymał drobną nagrodę, a także podwyższoną ocenę z EDB na koniec roku. Konkurs zorganizowała drużyna medyczno-sanitarna wraz z nauczycielem Edukacji dla Bezpieczeństwa -Teresą Myszkowską.
W komisji jury zasiedli pan dyrektor Arkadiusz Jeż, pani sekretarz Polskiego Czerwonego Krzyża – Małgorzata Koper, pani wicedyrektor Katarzyna Nurska, pani pedagog- Małgorzata Kurowska, pani Teresa Myszkowska, oraz członek drużyny- Martyna Sikora.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza, będzie przez was dobrze wykorzystana.

Skip to content