ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Szkolna Liga Lekkoatletyczna – zawody rejonowe !

Komunikat końcowy z zawodów Rejonowych w lekkiej atletyce.

         W środę 3 października na stadionie lekkoatletycznym na ulicy Żeromskiego odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna dla całego Rejonu Pilskiego. Nasz zespół ZSB w Pile zaprezentował się doskonale , zajmując wiele razy miejsca na podium . Najliczniej szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2 a : Chrząstek Jakub 5 w biegu na 400 m, Drzymała Kacper zwycięzca pchnięcia kulą, Kawaciuk Marcin 5 miejsce w biegu na 800 m, Kowalski Gracjan 6 miejsce w biegu na 200 m, Mielke Eryk 3 miejsce w pchnięciu kulą, Stawicki Jakub zakwalifikował sie do finału biegu na 100 m, Stefaniak Kacper 9 miejsce w biegu na 100 m, Koc Patryk z klasy 4 a był 2 w skoku w dal, Ryczek Kacper 3 miejsce w skoku w dal, Kupczyk Tymoteusz z klasy 1 e był 9 w biegu na 1500 m, a Szydlak Marcin z klasy 1 wa był 2 w biegu na 1500 m, rzut oszczepem wygrał Nikodem Najda z klasy 1 wa, a Ostrowski Jakub z klasy 1 e był 7 w biegu na 800 m. Nasza sztafeta 4 x 100 m w składzie : Stefaniak Kacper, Koc Patryk, Stawicki Jakub oraz Kacper Ryczek zajęli 2 miejsce przegrywając o długość paznokcia z uczniami ze Złotowa.

Gratulacje i walczymy dalej !

Skip to content