ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

OSKARY DLA NAUCZYCIELI

OSKARY dla NAUCZYCIELI

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie OSKARY DLA NAUCZYCIELI. Nominację nauczycieli proponujemy w kilku kategoriach – Ikona Mody, Słoneczny Uśmiech, Mistrz Ciętej Riposty, Szwajcarski Zegarek, Złota Rączka ORAZ Sportsmen- Sportsmenka. W wyniku głosowania, w którym każdy z Was będzie miał okazję wziąć udział wyłonimy zwycięzców w każdej kategorii.

W głosowaniu udział wezmą wszyscy UCZNIOWIE obecni w tych dniach w szkole:

1) Dnia 8.10.2017 klasy: 1D, 1E, 2A, 3A, 4D, 1WB

2) Dnia 9.10.2017 klasy: 1A, 2C, 2D, 3D, 4A, 1WA, 3WA

3) Dnia10.10.2017 klasy: 1C, 2WA, 2WB, 3WA

Głos oddajemy tylko na jednego nauczyciela dodając kategorię, w której otrzymuje nominację.

Skip to content