ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Uwaga! Konkurs na prezentację multimedialną!

Ogłaszamy konkurs na prezentację multimedialną na temat życia i działań Józefa Piłsudskiego.

 

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów, choć nad jedną prezentacją mogą pracować nie więcej niż dwie osoby. Zadaniem uczestników konkursu jest dostarczenie prezentacji multimedialnej, której tematyka dotyczy zaproponowanego tematu: „Józef Piłsudski bez tajemnic”.

Prezentacja multimedialna powinna składać się z minimum 25 slajdów – pierwszy slajd powinien być opatrzony tematem konkursu, zaś ostatni musi zawierać bibliografię oraz informacje dotyczące autora, przygotowującego prezentację – imię, nazwisko oraz klasę, do której uczęszcza autor (lub autorzy) wykonanej prezentacji.

Pełny regulamin konkursu u nauczycieli języka polskiego.

Prace należy przekazać do 10 października 2018 roku (środa) nauczycielom języka polskiego: pani Magdalenie Karbowiak lub pani Małgorzacie Dobrańskiej.

Skip to content