ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych !

           W środę 17 października w Poznaniu odbył się Finał Wojewódzki XX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Sztafetowe Biegi Przełajowe , do którego zakwalifikowała się nasza męska sztafeta . Nasz  zespół ZSB w Pile zaprezentował się bardzo dobrze i na 29 sztafet które awansowały z całej Wielkopolski do tych finałów zajął 9 miejsce ( był to nasz debiut w takiej randze zawodów ). Skład sztafety w kolejności startowej : zaczął Marcin Szydlak , następnie Mateusz Sadłowski, Ostrowski Jakub, Piotr  Oczachowski, Patryk Koc, Marcin Kawaciuk, Kacper Ryczek, Tymoteusz Kupczyk, Dybziński Kacper i kończył Grzegorz Wawrzon . Zawodnikami rezerwowymi byli Kacper Pilarski i Radosław Jacoszek .

GRATULACJĘ !

 

Skip to content