ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców !

              W poniedziałek 15 października na naszej sali gimnastycznej odbył się szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców . W zmaganiach udział wzięło 15 chłopców i 5 dziewcząt. Trzech najlepszych w każdej kategorii będzie reprezentowało szkołę 22 października w Łobżenicy na zawodach powiatowych.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt : 1 miejsce – Jowita Zdzierela, 2 miejsce – Edyta Madaj, 3 miejsce – Patrycja Adamska, 4 miejsce – Liliana Czarnecka                                                                    5 miejsce – Weronika Cierpicka .

Klasyfikacja końcowa chłopców – niespodziewanie 1 miejsce – Patryk Koc, 2 miejsce – Jakub Jagodziński, 3 miejsce , również niespodziewanie                                                                        Kacper Pilarski, 4 miejsce – Tobiasz Zdzierela , miejsce 5 – 6 Krzysztof Nalewajko i Artur Drzycimski,                                                                                            miejsca 7 – 8 Łukasz Cieślik i Błażej Zborowski, miejsca 9 – 12 zajęli Szymon Jaster, Nikodem Najda,  Dominik Żabówka,                                                        i Łukasz Ławysz a miejsca 13 – 15 zajęli – Kamil Dembiński, Klaudiusz Staśto i Oskar Celeban .

 

 

Skip to content