ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Komunikat końcowy – Szkolna Liga Lekkoatletyczna!

W tym roku szkolnym  po raz pierwszy do rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych wprowadzono Szkolą Ligę Lekkoatletyczną. Zawody rozgrywane są w dwóch rzutach, jesiennym i wiosennym. Do punktacji współzawodnictwa powiatowego i wojewódzkiego brana będzie suma punktów zdobytych w rzucie jesiennym i wiosennym.

Dnia 03 października w Pile na stadionie MOSiR odbyły się zawody lekkoatletyczne rejonu pilskiego w których wystąpili reprezentanci naszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 11 szkół ponadgimnazjalnych z rejonu pilskiego. Po pierwszej rundzie jesiennej reprezentacja naszej szkoły wypadła bardzo dobrze, dziewczyny uplasowały się na IV miejscu a chłopcy na II miejscu.
Wyniki dziewcząt:I miejsce ZS im.S. Staszica-759 pkt., II miejsce ILO Piła-722 pkt., III miejsce Edukacja Lubasz-574 pkt. i IV miejsce ZSB z 571 pkt.
Wyniki chłopców: I miejsce CKZiU Złotów-902 pkt., II miejsce ZSB -877 pkt., III  miejsce ZSP Czarnków-856 pkt. i IV miejsce ZS im. St. Staszica z 832 pkt.
Dziękujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w rzucie wiosennym.

Skip to content