ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców – komunikat końcowy !

              22 października w Łobżenicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach uczestniczyło 5 zespołów dziewcząt i 8 chłopców a wśród nich reprezentacja naszej szkoły. Mecze zostały przeprowadzone w grupach gdzie drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Nasze reprezentantki wyszły z grupy z pierwszego miejsca i w finale pokonały zawodniczki ZS przy Teatralnej. Natomiast chłopcy po ciężkiej walce w grupie wychodząc z drugiego miejsca walczyli o 3 miejsce z ZST ( Mechanik). Dziewczyny w składzie:EDYTA  MADAJ,  JOWITA  ZDZIERELA  I  KLAUDIA ADAMSKA obroniły tytuł MISTRZA POWIATU  z zeszłego roku. W tym roku chłopcy w składzie: PATRYK  KOC,  JAKUB  JAGODZIŃSKI  I KACPER  PILARSKI zajęli III miejsce.
Gratulujemy!

 

 

 

 

Skip to content