ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości

W piątek, 9 listopada o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wspólnie zaśpiewali 4-zwrotkowy hymn narodowy. W niezwykle uroczystej atmosferze rozpoczęliśmy wspólne świętowanie.

Po odśpiewaniu hymnu odbył się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W części artystycznej wystąpili uczniowie: Nicole Łoboda, Maja Mościcka, Hubert Łukasik, Mikołaj Mechliński, Katarzyna Ratajczak, Remigiusz Gospodarek, Bogumił Ozga, Jagoda Szpakowicz oraz gościnnie Julia Kołodziejewska uczennica Szkoły Muzycznej. Apel poprowadzili: Anna Senska, Marcin Kawaciuk, Kacper Wojakiewicz. Obsługę techniczną i medialną stanowili: Marek Krugły, Jakub Witulski, Piotr Oczachowski, Kacper Malinowski, Wiktoria Kupis.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom za wprowadzenie podniosłej i uroczystej atmosfery.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy

Skip to content