ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Sztafeta Niepodległości

W sobotę o godzinie 12.00 na stadionie przy ul. Okrzei w Pile odbyła się Sztafeta Niepodległości. Impreza została zorganizowana z inicjatywy posła na sejm Grzegorza Piechowiaka i Stowarzyszenia Patriotyczna Brać. Do startu w imprezie stanęło 10 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Pilskiego. Każdy zespół liczył 10 osób. Pięć dziewcząt i pięciu chłopców co dało 100 startujących dla uczczenia 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Wśród zespołów znalazła się też sztafeta naszej szkoły, która zajęła miejsce w środku stawki. Wszystkie szkoły zostały nagrodzone dyplomami i upominkiem a wszyscy startujący medalami. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom Budowlanki którzy startowali ale też tym, którzy dopingowali startującym i pomagali w przygotowaniu imprezy.

Skip to content