ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

„Dobra szkoła – dobry zawód” – realizacja projektu rusza pełną parą!

Realizacja projektu „DOBRA SZKOŁA – DOBRY ZAWÓD. PILSKA BUDOWLANKA KSZTAŁCI ZAWODOWCÓW” ruszyła pełną parą. Mamy już 36 uczniów kształcących się w zawodzie technik budownictwa, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w różnych formach wsparcia w ramach projektu. Teraz czekamy na chętnych z innych zawodów! 

Trwa również rekrutacja na staże uczniowskie w zawodach:

  • technik budownictwa
  • technik elektryk
  • technik architektury krajobrazu

w okresie wakacyjnym. Zgłoszenia przyjmuje wicedyrektor szkoły.

O szczegółach projektu i rodzajach form wsparcia można dowiedzieć się w zakładce REALIZOWANE PROJEKTY.

Jeszcze przed końcem roku szkolnego odbędą się pierwsze zajęcia z innowacji „Dom bioklimatyczny”, w ramach którego uczniowie zapoznają się z nowoczesnymi materiałami budowlanymi, technologią wykonywania robót wykończeniowych, zasadami budownictwa energooszczędnego oraz projektowania wnętrz.

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i składania dokumentacji rekrutacyjnej (dostępna na stronie https://zsb.pila.pl/rekrutacja-do-projektu/) w sekretariacie Szkoły lub u wicedyrektora.

Zajęcia innowacyjne  dla pierwszych grup zakwalifikowanych uczniów w kolejnych zawodach rozpoczną się już we wrześniu 2019.

A w wakacje… szkoła będzie doposażana w nowy sprzęt.

Skip to content