ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Uwaga! Rusza kurs obsługi CorelDRAW

W ramach projektu „Dobra szkoła – dobry zawód. Pilska Budowlanka kształci zawodowców” (czytaj więcej o projekcie) Szkoła finansuje chętnym uczniom certyfikowany kurs obsługi programu graficznego CorelDRAW. Szkolenie odbędzie się w dniach 14-15.12.2019 w siedzibie Szkoły, w pracowni 2-9.  Szczegółowe informacje zostaną przekazane uczniom zakwalifikowanym do objęcia wsparciem w ramach projektu.

Rekrutacja do udziału w kursie trwa do 10.12.2019. W tej edycji może wziąć udział 7 uczniów, zgodnie z regulaminem rekrutacji do projektu. Dokumenty rekrutacyjne należy wydrukować z zakładki: realizowane projekty (załączniki 1-3) i po wypełnieniu złożyć u wicedyrektora w s.7.

Osoby, które złożyły już dokumenty rekrutacyjne, a są zainteresowane udziałem w tej edycji kursu, proszone są o dostarczenie nowego załącznika 3.

Skip to content