ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Uwaga! Rusza kolejna edycja kursu AutoCAD – poziom podstawowy

W ramach projektu „Dobra szkoła – dobry zawód. Pilska Budowlanka kształci zawodowców” (czytaj więcej o projekcie) Szkoła finansuje chętnym uczniom certyfikowany kurs obsługi programu AutoCAD – poziom podstawowy. Szkolenie odbędzie się w dniach 28.02-01.03.2019 w siedzibie Szkoły, w pracowni 3-2.  Szczegółowe informacje zostaną przekazane uczniom zakwalifikowanym do objęcia wsparciem w ramach projektu.

Trwa rekrutacja do udziału w tym kursie. Dokumenty rekrutacyjne należy wydrukować z zakładki: realizowane projekty i po wypełnieniu złożyć u wicedyrektora w s.7 (załączniki 1,2,3). Uczniowie zamieszkali poza woj. wielkopolskim dodatkowo składają oświadczenia 2a.

Na zgłoszenia czekamy do 21.02.2020.

Skip to content