ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Sukces Budowlanki

Miło nam poinformować, że w opublikowanym 27.01.2020 rankingu najlepszych techników czasopisma Perspektywy na rok 2021 nasza szkoła ponownie została wyróżniona brązową tarczą. Cieszy nas szczególnie znaczne poprawienie miejsca w rankingu. Nasze technikum zostało wyróżnione jako jedna z trzech szkół technicznych w Pile.

Warto poinformować, że ranking wydawnictwa Perspektywy w swojej ocenie bierze pod uwagę: sukcesy w szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury w przedmiotach obowiązkowych (20%), wyniki matury w przedmiotach dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminów zawodowych (30%).

Pragniemy bardzo podziękować wszystkim, którzy swoją pracą składają się na wyniki szkoły, szczególnie uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Gratulujemy również społecznościom innych szkół pilskich wyróżnionych w rankingu.

Skip to content