ZSB Piła – BUDOWLANKA
Konkursy

Olimpiada Informatyczna

Właśnie rozpoczęły się zawody I stopnia XXIX Olimpiady Informatycznej, które potrwają do 22 listopada 2021 r. Zapraszamy uczniów do udziału, w każdym momencie uczniowie mogą przystąpić do tych zawodów. Rejestracja dostępna jest pod adresem: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oi29-1/dashboard/. Uczniowie sami rejestrują się w systemie, wybierając szkołę, do której uczęszczają.

Przesyłamy dostęp do treści zadań zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Treści zadań dostępne są w systemie internetowym pod adresem: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oi29-1/p/

Wszelkie informacje potrzebne do startu w zawodach znajdują się na stronie www.oi.edu.pl, a najważniejsze tj. Zasady organizacji zawodów, Ustalenia techniczne oraz Regulamin Olimpiady Informatycznej dostępne są w zakładce PRZEPISY w konkursie XXIX OI. Zawodnikom polecamy też zakładkę DLA UCZESTNIKÓW oraz JAK ZACZĄĆ?

W poniedziałek o godz. 16:00 odbył się webinar pt. „Jak wystartować w Olimpiadzie Informatycznej?” Link do wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=qKCPzHF9ROk

W dniu jutrzejszym w godz. 16-17 odbędzie się webinar, który może pomóc uczniom w starcie w Olimpiadzie.

Webinar odbędzie się na kanale Youtube Olimpiady. Podczas jego trwania będzie możliwość zadawania na czacie pytań prowadzącemu. Webinar będzie nagrywany i zostanie później udostępniony na kanale.

We wtorek (19.10) w godz. 16-17 webinar pt. „Jak rozwiązywać zadania na Olimpiadzie Informatycznej?”. Link do wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=JBOTmpXrn04

Życzymy Uczniom, przystępującym do Olimpiady, sukcesów w zawodach!

Przewodniczący Komitetu Głównego
Olimpiady Informatycznej
prof. dr hab. Krzysztof Diks

—————————————

Olimpiada Informatyczna organizowana jest przez Fundację Rozwoju Informatyki, a finansowana z dotacji Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach zadania publicznego „Organizacja i przeprowadzenie olimpiad i turniejów w latach szkolnych 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022”.

 

Skip to content