ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Podsumowanie konkursu „Rozpoznaj nauczyciela”

Zwycięzcy w konkursie to:

Weronika Skowrońska klasa 4A,

Oliwia Stawińska klasa 4D,

Julia Górzna klasa 4C,

Aleksandra Winkler klasa 1A,

Jakub Tekiel klasa 3Dg,

Wiktoria Wicik klasa 4D (X2),

Dziękujemy Wam za trafne odpowiedzi oraz oko. Zwycięzcy odebrali upominki – czekoladę oraz voucher zwalniający z pytania podczas spotkania Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy również Naszym nauczycielom, że zgodzili się udostępnić swój wizerunek 💪 Paniom Joannie Kolanowskiej rozpoznanej przez W.Wicik, Magdalenie Ślawskiej rozpoznanej przez J.Górzną i A.Winkler w tej samej minucie 😉, Annie Winkler rozpoznanej przez O. Stawińską, Katarzynie Wiśniewskiej rozpoznanej przez W.Wicik oraz Panom Krzysztofowi Kozłowskiemu rozpoznanemu przez W.Skowrońską i Pawłowi Erdmanowi rozpoznanemu prze J.Tekiel. Jesteście Wielcy!💪

Samorząd Uczniowski

Skip to content