ZSB Piła – BUDOWLANKA
AktualnościKonkursy

Konkurs „Bezpieczne Walentynki 2022”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pile uprzejmie informuje, że w miesiącu lutym prowadzona jest akcja „Bezpieczne Walentynki 2022”, która związana jest ze zbliżającym się świętem zakochanych, corocznie obchodzonym 14 lutego.

W związku z prowadzoną akcję zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na logo akcji „Bezpieczne Walentynki 2022”.

Konkurs jest organizowany przez Powiatową Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną w Pile. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadpodstawowych powiatu pilskiego. Celem konkursu jest zachęcanie młodzieży do wykonywania badań profilaktycznych w kierunku HIV, poszerzenie wiedzy w sposób kreatywny oraz kształtowanie postaw i zachowań sprzyjających zdrowiu.

Więcej informacji u nauczyciela biologii.

Skip to content