ZSB Piła – BUDOWLANKA
AktualnościOgłoszenia

Szkolimy się z firmą Kubala!

Dziś kolejny dzień szkoleń dla uczniów uczących się w brygadach szkolnych w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Kolejne dwie grupy zapoznały się na szkoleniu z narzędziami i technologią firmy Kubala. Szkolenie odbyło się w zakresie techniki nakładania gładzi gipsowych oraz zastosowania systemu płaszczyznowania Smart Level. Młodzież poznała alternatywne do stosowanych sposoby rozwiązania w oparciu o nowe narzędzia i systemy dotąd nie stosowane w szkole. Zaprezentowane rozwiązania pozwalają znacznie ułatwić prace i czas jej wykonania.

Bardzo dziękujemy firmie Kubala i prowadzącemu szkolenie panu Mariuszowi za spotkanie i możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami. Dziękujemy również hurtowni materiałów Małachowski za pomoc w zorganizowaniu szkolenia.

Akademia Dobrej Praktyki Kubala

Skip to content