ZSB Piła – BUDOWLANKA
Bez kategorii

Sukces Miłosza

Miłosz Bogucki – uczeń klasy 3WA w  zawodzie elektryk w Zespole Szkół Budowlanych w Pile został Mistrzem Świata juniorów w kickboxingu w kategorii K1. W drodze po medal pokonał czterech przeciwników, w tym aktualnego Mistrza Europy. Miłosz tytuł zdobył wygrywając pewnie wszystkie walki.

Miłosz jest utalentowanym i utytułowanym zawodnikiem, walczącym zarówno w kickboxingu jak i boksie. Dwa lata temu zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w kickboxingu. Jest obecnie największą gwiazdą pilskiego klubu Sporty Walki Piła.

Miłosz jest utalentowanym i utytułowanym zawodnikiem, walczącym zarówno w kickboxingu jak i boksie. Dwa lata temu zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w kickboxingu. Jest obecnie największą gwiazdą pilskiego klubu Sporty Walki Piła.

Skip to content