ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w biegach przełajowych indywidualnych.

 

23 kwietnia na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu  i Rekreacji w Pile, Nadnotecki  Szkolny Związek Sportowy przy współudziale MOSiR oraz PLKS Gwda w Pile przeprowadził Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych. Imprezę w ramach współzawodnictwa XIX Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży objął Patronatem Honorowym Starosta Pilski Eligiusz Komarowski. Reprezentantki naszej szkoły w punktacji drużynowej zajęły IV  miejsce w składzie DOMINIKA PIKULIK -7,  KAROLINA SKIBIŃSKA -14,  MARTYNA CZARNECKA – 19,  LILIANA CZARNECKA-24, JAGODA SZPAKOWICZ – 28 I KATARZYNA RATAJCZAK -29 . W kategorii chłopców III miejsce drużyny w składzie:PIOTR GNIOT -16,  MARCIN KAWACIUK -18,  ROBERT GREŃ -20, GRZEGORZ WAWRZON -25,  DAWID DĘBSKI -30 I KAMIL ZAWADZKI – 34.
Gratulujemy i dziękujemy za rywalizację.

Skip to content