ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Wielkopolski LZS w Lekkiej Atletyce.

     Dnia 25 kwietnia na stadionie MOSiR w Pile odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski LZS w  Lekkiej Atletyce. Reprezentacja naszej szkoły w skromnym składzie 6 zawodników wypadła znakomicie. Aż 4 z nich stanęło na podium, I miejsce i złoty medal zdobył Przemysław Przepióra w pchnięciu  kulą,  II miejsce i srebrny medal zdobył Adrian Chytra (koledzy z klasy), II miejsce-srebrny medal wywalczyła Dominika Pikulik w skoku w dal  i  III miejsce -brązowy medal w biegu na 100 m przypadł Martynie Czarneckiej, która trzeci rok z rzędu obroniła najniższy stopień podium. Na pochwałę zasługują także Karolina Skibińska  i Kamil Klocek.  którzy zajęli czwarte miejsca w skoku w dal.
Wielkie gratulacje dla naszych sportowców.

 

Skip to content